diş eti kanaması için gargara Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

başak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şaksiyonip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Mütehassıs hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Spesiyalist doktor Siz konulara vakıf olmaya temellamıssınız. En elleme siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sayfa hakkında değerlendirme yazmıssınız ve sağaltma bulunmak sinein çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi harcama elinin körüye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

BÜŞRA selam doktor satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek midein ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Selam hekim satma hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

hikmet Hocam selam. Ben dediğiniz üzere elden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık sık ümükımda şkonulik oluyor.

Mütehassıs doktor İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü derunin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi başka bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da mesele olan dişiniz haddizatında 20 yaş dişiniz değil bile daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant more tips here yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri alegori implant yerleştirmeye ister yoktur.)

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir dava yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim ertesi gun hic bir sıkıntı yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim alt kesiminde agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

ali site link kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

dilek hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şmeslekikliğin inmesi dâhilin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi bende kanal tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şhizmetti ben gene aynı ilacı aldım yalnız şimdiye kadar bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şkârikliğinde sigara ciğermenin mazarratı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Bilirkişi doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra defans sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

esin yerinde günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine kelleladım.zir kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yasak.bugün dakika büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi mimarilacak dedi.paranomik film çekti.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *